O nas

Doświadczenie

Już prawie dekadę zajmuję się digital marketingiem. Moje doświadczenie to zarówno praca dla dużego przedsiębiorstwa produkcyjnego, jak i małej firmy działającej w branży odnawialnych źródeł energii. Odpowiadałem również za promocję jednostki samorządu terytorialnego oraz dealera marki samochodów z segmentu premium. Jestem praktykiem. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i śledzę trendy aby dostosować się do dynamicznie zmieniającej się branży. Jeśli chcesz poznać mój profil zawodowy zapraszam na LinkedIn. 

Moje kompetencje

W pracy marketera wykorzystuję profesjonalne narzędzia i rozwiązania marketingu internetowego. Korzystam m.in. z Google Analytics (zawansowane analizy i statystyki serwisów internetowych czy e-sklepów), Google Ads (system reklamowy umożliwiający wyświetlanie reklamy tekstowej i produktowej w wyszukiwarce, reklamy graficzne (banerowe) w sieci reklamowej czy reklamy wideo w portalu YouTube.). Ponadto tworzę projekty graficzne w programach do grafiki wektorowej jak Affinity Designer. 

 

Po godzinach

Moją największą pasją jest piwowarstwo domowe. Piwo na własne potrzeby warzę od ponad 3 lat. Wszystko, tak jak w marketingu, zaczyna się od dobrego pomysłu! W tym przypadku mamy do czynienia z recepturą, którą tworzę od podstaw. Wymaga to kreatywności oraz dawki fachowej wiedzy, którą (jak widać na załączonym obrazku), czerpię z magazynu „Piwowar”. Do tej pory uwarzyłem ponad 60 warek. Pod szyldem Browar Domowy Zduny produkowane są piwa w stylu American Pale Ale, India Pale Ale czy Hefeweizen. Chętnie opowiem Ci więcej o tym interesującym hobby!